Tel: 8-5 249 7446, 8-5 249 7323, 8-5 249 6770 Faksas 8 5 2497446 rastine@vkpm.lt
Vardas, pavardė Pareigos Specialybė Dėstomas dalykas Pedagoginis stažas Turima kvalifikacijos kategorija Kontaktai
Administracija
Povilas Paškevičius Direktoriaus pavaduotojas ugdymui, l. e. direktoriaus pareigas Pramoninė civilinė statyba Profesinis mokymas 43 Metodininkas povilas.paskevicius@vkpm.lt
Gailutė Vadopalienė Profesinio mokymo skyriaus vedėja Miestų statyba Profesinis mokymas 12 Vyr. profesijos mokytoja gailute.vadopaliene@vkpm.lt
Dangutė Staskonienė Praktinio mokymo vadovas Miestų statyba Profesinis mokymas 30 Vyr. profesijos mokytoja dangute.staskoniene@vkpm.lt
Dalius Petrulis Direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai Laivų statyba Profesinis mokymas 34 Vyr. profesijos mokytojas dalius.petrulis@vkpm.lt
Profesijos mokytojai
Danuta Jegorova Profesijos mokytoja Pastatų santechnikos įrengimai Profesinis mokymas 39 Vyr. profesijos mokytoja d.jegorova@vkpm.lt
Vladas Kuralavičius Profesijos mokytojas Metalo apdirbimas pjovimu Profesinis mokymas 40 Vyr. profesijos mokytojas v.kuralavicius@vkpm.lt
Tadeuš Michailovskij Profesijos mokytojas Vandentiekis,  kanalizacija Profesinis mokymas 35 Vyr. profesijos mokytojas t.michailovskij@vkpm.lt
Jonas Pakulis Profesijos mokytojas Suvirinimo darbų technologija Profesinis mokymas 32 Vyr. profesijos mokytojas j.pakulis@vkpm.lt
Antoni Poplavski Profesijos mokytojas Pastatų santechnikos įrengimai Profesinis mokymas 34 Vyr. profesijos mokytojas a.poplavski@vkpm.lt
Jelena Suboč Profesijos mokytoja Pramoninė civilinė statyba Profesinis mokymas 38 Vyr. profesijos mokytoja j.suboc@vkpm.lt
Irena Svirbutovič Profesijos mokytoja Pastatų santechnikos įrengimai Profesinis mokymas 37 Vyr. profesijos mokytoja i.svirbutovic@vkpm.lt
Aleksandr Zinkevič Profesijos mokytojas Pramonės įmonių elektros įrengimai Profesinis mokymas 32 Vyr. profesijos mokytojas a.zinkevic@vkpm.lt
Mokytojai
Genoefa Karazinienė Profesijos mokytoja Darbuotojų sauga ir sveikata, civilinė sauga Darbuotojų sauga ir sveikata, civilinė sauga 41 Mokytoja g.karaziniene@vkpm.lt
Vladimiras Sliusarenko Kūno kultūros mokytojas  Kūno kultūra Kūno kultūra 35 Vyr. mokytojas v.sliusarenko@vkpm.lt
Džons Turks Informacinių technologijų mokytojas Techninės disciplinos ir darbai Informacinės technologijos 37 Mokytojas dzons.turks@vkpm.lt