Tel: 8-5 249 7446, 8-5 249 7323, 8-5 249 6770 Faksas 8 5 2497446 rastine@vkpm.lt

Įstaigos darbuotojų kontaktai

Vardas, pavardė Pareigos Kontaktai
Administracija
Gailutė Vadopalienė Direktorė gailute.vadopaliene@vkpm.lt
Povilas Paškevičius Direktoriaus pavaduotojas ugdymui povilas.paskevicius@vkpm.lt
Inga Žydelienė  l.e. profesinio mokymo skyriaus vedėjos pareigas inga.zydeliene@vkpm.lt
Dangutė Staskonienė Praktinio mokymo vadovas dangute.staskoniene@vkpm.lt
Dalius Petrulis Direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai dalius.petrulis@vkpm.lt
Profesijos mokytojai
Danuta Jegorova Vyr. profesijos mokytoja d.jegorova@vkpm.lt
Vladas Kuralavičius Vyr. profesijos mokytojas v.kuralavicius@vkpm.lt
Tadeuš Michailovskij Vyr. profesijos mokytojas t.michailovskij@vkpm.lt
Jonas Pakulis Vyr. profesijos mokytojas j.pakulis@vkpm.lt
Antoni Poplavski Vyr. profesijos mokytojas a.poplavski@vkpm.lt
Jelena Suboč Vyr. profesijos mokytoja j.suboc@vkpm.lt
Irena Svirbutovič Vyr. profesijos mokytoja i.svirbutovic@vkpm.lt
Aleksandr Zinkevič Vyr. profesijos mokytojas a.zinkevic@vkpm.lt
Mokytojai
Genoefa Karazinienė Darbuotojų saugos ir sveikatos, civilinės saugos mokytoja g.karaziniene@vkpm.lt
Vladimiras Sliusarenko Vyr. kūno kultūros mokytojas v.sliusarenko@vkpm.lt
Džons Turks Informacinių technologijų mokytojas dzons.turks@vkpm.lt